Posledný voľný pozemok na výstavbu tradičného zrubu v rekreačnej oblasti obce Koš, neďaleko mesta Bojnice.
Koš
Predaj

ID:

 5441
0 €
Detail nehnuteľnosti

Pre Vás, ktorí hľadáte relax, turistiku, cykloturistiku, rybolov a oddych v prírode, máme zaujímavú ponuku so spoločnosťou BIXBY, s.r.o. v Novom projekte – výstavba tradičných drevených ZRUBOV na vlastnom pozemku. Súčasťou projektu bude aj reštaurácia v rovnakom štýle stavby, saunový dom a prestrešený altánok na posedenie a grilovanie s priateľmi.

RK BÝVAJTE – SK, ponúka Exkluzívne na predaj posledný pozemok k výstavbe zrub v základnom prevedení z pravej guľatiny v obci Koš neďaleko Bojníc v bezprostrednej blízkosti jazera.
Projekt ponúka na predaj posledný voľný pozemok s rozlohou – 401m2, prístup na pozemok je z existujúcej asfaltovej cesty, samostatný vstup do areálu cez závoru. Jazero nie je v správe rybárskeho zväzu.
Spoločnosť si vyhradzuje právo na výstavbu a dodanie zrubov spol. Bixby.
Poradenstvo pre prípravu a vybavenie staveného povolenia, ako aj zabezpečenie projektovej dokumentácie k stavbe zabezpečíme prostredníctvom zmluvnej projekčnej kancelárie.

Obec Koš má výhodnú polohu. Leží medzi mestami Nováky, Bojnice a Prievidza. Územie obce Koš patrí medzi najstaršie osídlenia na hornej Nitre. V rámci administratívno-správneho usporiadania patrí obec do Trenčianskeho kraja. Má rozlohu 1358 ha.
Najznámejšou prírodnou zaujímavosťou v obci je lipa, ktorej vek sa odhaduje zhruba na 500 rokov. V obci pôsobí kultúrno-folklórny súbor Lučina, futbalový klub OFK Koš a organizácia DHZ.
V obci sa nachádzajú ZŠ s MŠ, pošta, telocvičňa, sauna, posilňovňa, dva tenisové kurty, dve futbalové ihriská, multifunkčné ihrisko s umelým trávnikom, dve predajne potravín, dve pohostinstvá, bar, cukráreň, penzión Golf, GOLF DRIVING RANGE.

Najpredávanejší a aktuálne vo výstavbe ako vzorový, ktorý vám viem na mieste osobne predstaviť je ZRUB D4:
Rekreačná chata bude obsahovať obytné 1. NP a 2. NP s obytným podkrovím. Obe tieto podlažia budú prepojené samonosným dreveným schodiskom. Zastrešenie rekreačnej chaty bude riešené členitou strešnou konštrukciou s kombináciou sedlového a valbového tvaru strešnej konštrukcie. Napojenie rekreačnej chaty na miestnu komunikačnú sieť bude zabezpečené pomocou existujúcej komunikácie.
DISPOZÍCIA: 3 obytné miestnosti a príslušenstvo, ktorými sú chodba, kuchyňa, kúpeľňa s toaletou, schodisko a prestrešená terasa.
Zastavaná plocha : 71,26 m2
Úžitková plocha: celková 87 m2, úžitková plocha I.NP: 55m2, úžitková plocha II.NP:32m2
Dvojpodlažná stavba so sedlovou strechou, s obytným podkrovím a s prestrešeným vstupom /terasou usadeným do profilu
NP: prestrešená terasa ( 16,48 m2), zádverie ( 1,76m2), obývacia miestnosť ( 13,70m2), kuchyňa ( 11,96m2), kúpeľňa a toaleta(2,82m2), chodba (7,97m2)
NP: schod. priestor (6,66 m2), izba ( 11,49 m2) a spálňa ( 13,70 m2)

TECHNICKÉ ÚDAJE:
Materiál zrubu: BOROVICA / pínia /, guľatina priemer 220 mm použitá na obvodové a štítové steny, priečky a krovnú konštrukciu
Materiál na podlahy, obklady, schodisko, parapetné dosky, obložky okolo okien a dverí: – obklad – hrúbka 16mm, šírka 120 mm
schodisko – dvojramenné schodisko so 7 stupňami v každom ramene schodiska
Izolácia: drevovláknitý ekologický prírodný systém STEICO, slúži ako ochrana proti chladu, horúčave, hluku a zabezpečuje príjemnú vnútornú mikroklímu a vyrovnanú priestorovú vlhkosť, ktorú ocenia hlavne alergici
Strešná krytina BRAMAC, kompletný strešný systém s rínou a rínovými zvodmi
Elektrické rozvody zabudované v stene

INŽINIERSKÉ SIETE:
Odpad bude riešená do vlastnej žumpy umiestnenej na pozemku o veľkosti 4,5m3, alebo 11m3
Voda z lokálneho zdroja na pozemku
Nové elektrické prípojky pre každý zrub
Zdrojom tepla – peletkové kachle umiestnené v obývacej izbe s rozvodom do bočných radiátorov a podlahového kúrenia

Cena zrubov v základnom prevedení sa bude odvíjať od daného typu zrubu.

Cena pozemkov 73 €/m2 + DPH

V prípade akýchkoľvek doplňujúcich otázok volajte, alebo píšte SMS na tel. 0918 405 187, prípadne napíšte email: krskodana@byvajtesk.sk, rada Vám nehnuteľnosť osobne predstavím, môžete súčasne využiť naše služby – Hypotekárny úver, Znalecký posudok, Poistenie nehnuteľnosti…. a všetky potrebné dokumenty k prevodu nehnuteľnosti.

Dana Kršková RSc.

konateľ, realitný maklér

Telefón:

Email:
Sledujte nás:

Podobné nehnuteľnosti

Predaj

3081911_5
Nováky
43 500 €

Predaj

3080718_3
Sad 600 ročnide, Prievidza
Cena v RK

Predaj

20240411_094104
Koš
92 000 €

Záujem o obhliadku

Posledný voľný pozemok na výstavbu tradičného zrubu v rekreačnej oblasti obce Koš, neďaleko mesta Bojnice.