O nás

Naša spoločnosť bola založená v roku 2018, na trhu sme už teda etablovanou spoločnosťou s bohatými skúsenosťami na trhu realít. Pre našich klientov pôsobíme hlavne v okolí Prievidze, ale nie je výnimkou, ak ponúkame nehnuteľnosti aj v širšom okolí, ako Partizánske, Turčianske Teplice…

V rámci realitnej činnosti zabezpečujeme komplexnú službu pre zákazníka. Od prípravy nehnuteľnosti, homestaging, cez profesionálne nafotenie (spolupracujeme s profesionálnym fotografom), prípadné snímky a video vyhotovené dronom. Samozrejmosťou je aj popredajný servis, ktorý zahŕňa pomoc klientovi s činnosťou u správcu nehnuteľnosti, dodávateľov energií. A bez súčinnosti na Katastrálnom odbore Okresných úradov by naša ponuka pre klienta nebola kompletná.

Klientom zabezpečujeme aj finančné poradenstvo a sprostredkovanie, riešenie financovania kúpy nehnuteľnosti a aj potrebné druhy poistenia. Úvery pre klientov vieme zabezpečiť vo väčšine na slovenskom bankovom trhu pôsobiacich inštitúcií.

A samozrejme disponujeme aj potrebným povolením na potvrdzovanie vinkulovania poistenia nehnuteľnosti.

Čo sa týka hypotekárneho a finančného trhu, naše služby poskytujeme už od roku 2004, máme teda mnoho skúseností v danom sektore. Je veľmi dôležité mať neustále aktuálne informácie, aby sme vedeli klientovi poskytnúť najlepšie riešenie.

Naša činnosť

Našim klientom pomáhame v nasledujúcich činnostiach

Stavebná činnosť

rekonštrukcia nehnuteľností

Realitná činnosť

predaj a prenájom nehnuteľností, homestaging, príprava nehnuteľnosti pred predajom

Dizajnové poradenstvo

Finančné poradenstvo

investície, poistenie