O nás

Naša spoločnosť bola založená v roku 2018, Na trhu sme  teda už viac ako štyri roky. Našou hlavnou činnosťou je kúpa, rekonštrukcia a následný predaj bytov v bytových domoch. Počas nášho pôsobenia sme zrekonštruovali viacero bytov v Prievidzi a jej okolí. 

 

Samozrejmosťou je navrhnutie kompletného dizajnu vzhľadu nehnuteľnosti kvalitná rekonštrukcia, kvalitné materiály vybavenie nehnuteľnosti dizajnovými doplnkami, zariadením, prípadne aj vybavením na základe požiadavky klienta.

 

Zabezpečujeme klientom aj finančné poradenstvo a sprostredkovanie, riešenia financovania kúpy nehnuteľnosti a aj požadované druhy poistenia. Následne klientom zabezpečujeme kompletný realitný servis realizácie predaja nehnuteľnosti s vypracovaním kúpnych zmlúv a návrhov na vklad vlastníckeho práva k nehnuteľnosti, zastupovanie klienta na katastrálnom odbore Okresného úradu.

 

Čo sa týka hypotekárneho a finančného poradenstva, naše služby poskytujeme už od roku 2004, disponujeme teda bohatými skúsenosťami na finančnom a poisťovacom trhu. Riešenie financovania kúpy nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru vieme riešiť prostredníctvom všetkých komerčných bánk pôsobiacich na slovenskom trhu, ale aj stavebných sporiteľní a nebankových inštitúcií.

Naša činnosť

Našim klientom pomáhame v nasledujúcich činnostiach

Stavebná činnosť

rekonštrukcia nehnuteľností

Realitná činnosť

predaj a prenájom nehnuteľností, homestaging, príprava nehnuteľnosti pred predajom

Dizajnové poradenstvo

Finančné poradenstvo

investície, poistenie