Predaj rekreačnej vidieckej chalupy v nádhernej prírode obce Valaská Belá.
Valaská Belá, Laz Hírešov
Predaj

ID:

 7237
0 €
Detail nehnuteľnosti

NOVINKA!
Naša realitná kancelária BÝVAJTE – SK Vám exkluzívne ponúka vidiecku chalupu, ktorá dýcha krásou nielen z vonku, ale aj z vnútra. Chalupa je obkolesená nádhernou prírodou, ktorá Vás očarí v každom ročnom období, chalupa sa nachádza v obci Valaská Belá a konkrétne jeden z množstva Lazov v tejto obci. Laz u Hírešov je dostupný aj v zimnom období, od hlavnej ulice je vzdialený cca 1km spevnenou prístupovou cestou.

POKOJ, VŠADEPRÍTOMNÁ ZELEŇ, NÁDHERNÉ VÝHĽADY A MILÍ SUSEDIA to je to pravé, všetci dnes potrebujeme odpočinok od uponáhľaného a hlučného sveta a táto lokalita toto všetko ponúka.

Stavba je z pálenej tehly a kameňa, má zachované pôvodné trámy na stropoch a murovanú pec v kuchyni, ktorá spríjemní a umocní teplo domova hneď pri vstupe.

ZÁHRADA je plná ovocných kríkov, ovocných stromov najrôznejších druhov, časť záhrady je využívaná na výsadbu zeleniny. Je dosť možné, že budete viac času tráviť práve záhradke ako v chalupe, túto možnosť môžete využiť a vybudovať krásny altánok s využitím pôvodného múriku, pozemok tiež ponúka vybudovanie garáže, prípadne wellness, skladu, všetko to ukáže čas a potreby nového vlastníka.

TECHNICKÉ INFORMÁCIE:
– pôvodná stavba je z roku 1920 postavená z pálenej tehly v kombinácii kameňa a dreva, murivo je omietnuté
vápennocementovou omietkou,
– chalupa je postavená na svahovitom pozemku o celkovej rozlohe 781m2, chalupa je osadená v strede pozemku,
– v zadnej časti sa nachádza vlastná studňa s úžitkovou vodou, hĺbka 24m
– zadná strana domu je oddrenážovaná potrubím
– v blízkosti je zdroj pitnej vody – studnička
– kúrenie zabezpečuje krb v obývacej izbe a murovaná pec v kuchyni, prieduchy z krbu vykurujú izbu na poschodí.
– elektrina je 220V a 380V
– toaleta je suchá
– strecha je sedlová, zateplená s pôvodnou strešnou krytinou
– parkovanie áut je možné priamo na pozemku.

DISPOZÍCIA:
veranda na priedomí z ktorej vojdete priamo do kuchyne, obývacia izba – spoločenská izba s murovaným krbom, vedľajší vstup nás zavedie do priestrannej hospodárskej časti kde vznikol po rekonštrukcii priestor pre samostatnú kúpeľňu a toaletu, úložný priestor a výstup do podkrovia – túto druhú časť chalupy je nutné dokončiť.
V podkroví je aktuálne priestranná spálňa s balkónom a ďalší otvorený priestor k dobudovaniu druhej izby a chodby.

Malebná obec Valaská Belá je obklopená Zliechovskou hornatinou, Nitrickými vrchmi a Malou Magurou. Valaská Belá je jednou z najstarších osád belansko-rudnianskej doliny.
Obec ponúka svojím občanom základnú občiansku vybavenosť ( obecný úrad, základnú a materskú školu, poštu, dom kultúry, potraviny, cukráreň, pohostinstvá, detské ihrisko a množstvo služieb od samotných občanov)
Toto miesto vás dobije energiou

Cena nehnuteľností je 79.000,- EUR

Ak vás moja ponuka zaujala, neváhajte a dohodnite si obhliadku.

Obhliadku nehnuteľnosti si môžete dohodnúť na uvedenom tel. čísle, v prípade akýchkoľvek doplňujúcich otázok volajte, alebo píšte SMS na tel. 0918 405 187, prípadne napíšte email: krskovadana@byvajtesk.sk, rada Vám nehnuteľnosť osobne predstavím, môžete súčasne využiť naše služby – Hypotekárny úver, Znalecký posudok, Poistenie nehnuteľnosti…. a všetky potrebné dokumenty k prevodu nehnuteľnosti.

Teším sa na stretnutie.

Dana Kršková RSc.

konateľ, realitný maklér

Telefón:

Email:
Sledujte nás:

Podobné nehnuteľnosti

Predaj

3081911_5
Nováky
43 500 €

Predaj

3080718_3
Sad 600 ročnide, Prievidza
45 000 €

Predaj

20240411_094104
Koš
92 000 €

Záujem o obhliadku

Predaj rekreačnej vidieckej chalupy v nádhernej prírode obce Valaská Belá.