Rekreačná zrubová chata v obci Koš pri Prievidzi.
Koš
Predaj

ID:

 6819
92 000 €
Detail nehnuteľnosti

Realitná kancelária BÝVAJTE – SK Vám ponúka na predaj novostavbu tradičnej zrubovej chaty v obci Koš pri Prievidzi. Stavba zrubu sa nachádza v novovybudovanej rekreačnej zóne v tesnej blízkosti Košovských jazier, predáva sa v stave holodomu.
Zrub je postavený z guľatiny o priemere 20mm, zastavaná plocha je 40m2, úžitková 58m2, pozemok je rovinatý o rozlohe 270m2, výstavba bola realizovaná v r. 2023.
Dispozíciu tvorí málá terasa pred vstupom s krásnym výhľadom na jazero a okolie, po vstupe do chaty vás očarí otvorený priestor s vysokým stropom, kde si viete rozložiť podľa vlastnej predstavy kuchyňu, oddychovú časť a odkladaciu zónu pri vstupe, ďalej tu nájdete útulnu miestnosť vhodnú na spálňu, kúpeľňu s toaletou a spací a úložný priestor pod strechou.
Technické parametre zrubu – zrub je napojený na všetký inžinierske siete (voda, odpad, elektrika) odpad je v pláne do septiku, prípadne ČOVky, strecha je sedlová s betonovou krytinou, okná a dvere sú plastové Slovaktual, vo farbe antracit a bleskozvod.
Zrub je osadený v pokojnej časti obce, kde po ukončení prác v celom areáli, budete užívať pokoj a úžastnú atmosféru lokality.
Obec Koš má výhodnú polohu. Leží medzi mestami Nováky, Bojnice a Prievidza. Územie obce Koš patrí medzi najstaršie osídlenia na hornej Nitre.
Najznámejšou prírodnou zaujímavosťou v obci je lipa, ktorej vek sa odhaduje zhruba na 500 rokov. V obci pôsobí kultúrno-folklórny súbor Lučina, futbalový klub OFK Koš a organizácia DHZ.
V obci sa nachádzajú ZŠ s MŠ, pošta, telocvičňa, sauna, posilňovňa, dva tenisové kurty, dve futbalové ihriská, multifunkčné ihrisko s umelým trávnikom, dve predajne potravín, dve pohostinstvá, bar, cukráreň, penzión Golf, GOLF DRIVING RANGE.

Cena 92 000,- EUR

V prípade akýchkoľvek doplňujúcich otázok volajte, alebo píšte SMS na tel. 0918 405 187, prípadne napíšte email: krskodana@byvajtesk.sk, rada Vám nehnuteľnosť osobne predstavím, môžete súčastne využiť naše služby – Hypotekárny úver, Znalecký posudok, Poistenie nehnuteľnosti…. a všetky potrebné dokumenty k prevodu nehnuteľnosti.

Dana Kršková RSc.

konateľ, realitný maklér

Telefón:

Email:
Sledujte nás:

Podobné nehnuteľnosti

Predaj

3122891_2
Valaská Belá, Laz Hírešov
0 €

Predaj

3081911_5
Nováky
43 500 €

Predaj

3080718_3
Sad 600 ročnide, Prievidza
45 000 €

Záujem o obhliadku

Rekreačná zrubová chata v obci Koš pri Prievidzi.