REZERVOVANÝ! Trojizbový byt v Prievidzi, miestna časť Kopanice.
Makovického, Prievidza
Predaj

ID:

 6343
81 000 €
Detail nehnuteľnosti

REZERVOVANÝ!
RK BÝVAJTE – SK Vám exkluzívne ponúka predaj 3 izbového bytu v Prievidzi, ul. Mojmírova, miestna časť Kopanice. Tento útulný byt s celkovou úžitkovou plochou 66m2 sa nachádza na 1. vyvýšenom podlaží v zateplenom panelovom bytovom dome. Byt je po čiastočnej rekonštrukcii v rámci ktorej boli vymenené plastové okná spolu so žalúziami, čiastočná výmena elektroinštalácie, keramické podlahy v kombinácii s plávajúcou podlahou v izbách, murované kúpeľňové jadro s vaňou, samostatná toaleta s umývadielkom, nové interiérové dvere a vstupné bezpečnostné dvere.
DISPOZÍCIA BYTU pozostáva z priestrannej vstupnej chodby, kuchyne s výstupom na lódžiu, 3 samostatných izieb, kúpeľne a samostatnej toalety. K bytu prislúcha lódžia a pivnica v suteréne bytového domu.
BYTOVÝ DOM je zateplený po rekonštrukcii, v rámci ktorej boli vymenené vstupné dvere, okná na medziposchodiach, schránky, a upravená vstupná časť pred vchodom. Majitelia bytov sa starostlivo starajú o okolitú zeleň pred jednotlivými vchodmi.
LOKALITA: okolie bytového domu je obklopené zeleňou, neďaleko sa nachádza miestny Lesopark, ktorý ponúka svojím obyvateľom pokojné prechádzky, rôzne športové aktivity, detské ihriská a taktiež cyklistický chodník a iné voľnočasové aktivity.
Lokalita Kopanice (Sever) ponúka svojím obyvateľom kompletnú občiansku vybavenosť pre pokojný život rodiny, všetko potrebné je doslova na skok (MHD, škola, škôlka, zdravotné stredisko, lekáreň, tržnica, bankomat, knižnica, potraviny, kaviarne a iné služby….)
Byt je vhodný pre rodinku, mladý pár, pripadne ako investícia pre nového majiteľa.
Celkové mesačné náklady na prevádzku bytu 180,- €, správu bytu zabezpečuje OSBD Prievidza
Byt sa predáva čiastočne zariadený, tak ako je na priložených fotografiách.

Cena nehnuteľnosti 81 000,- €

Ak vás moja ponuka zaujala a rozmýšľate o kúpe bytu, neváhajte ma kontaktovať, rada Vám nehnuteľnosť osobne predstavím.
Cena nehnuteľnosti je konečná, vrátane vypracovania všetkých podkladov k prevodu bytu, hypotekárnych a realitných služieb.
Teším sa na stretnutie.

Dana Kršková RSc.

konateľ, realitný maklér

Telefón:

Email:
Sledujte nás:

Podobné nehnuteľnosti

Predaj

3021502_2
Partizánska, Turčianske Teplice
103 000 €

Predaj

3026508_1
Dúbravská, Prievidza
84 900 €

Prenájom

20230808_172509
Bojnická cesta, Kanianka
500 €
/ mesiac

Záujem o obhliadku

REZERVOVANÝ! Trojizbový byt v Prievidzi, miestna časť Kopanice.