Slnečný stavebný pozemok v novej IBV v obci Lazany.
Zlatná, Lazany
Predaj

ID:

 6997
Cena v RK
Detail nehnuteľnosti

RK BÝVAJTE – SK Vám výhradne ponúka na predaj rovinatý stavebný pozemok v novovzniknutej lokalite na ul. Zlatná v obci Lazany, vzdialenej od Prievidze len 5km. Pozemok je slnečný s krásnym výhľadom na okolitú prírodu a pohorie Magura.
Celková rozloha pozemku je 650m2, rozmery pozemku šírka 23m x dĺžka 29m, pozemok je okrajový s asfaltovou prístupovou cestou.
Na pozemku sú všetky IS – elektrická prípojka, vodovodná šachta, obecná kanalizácia a optika.
V novej ulici sú už postavené nové rodinné domy, plánovaných je celkovo osem rodinných domov. K pozemku je vydaný súhlas k výstavbe rodinného domu.
Cesta je len pre dané pozemky, (slepá ulica),zaručené pokojné bývanie.

Obec Lazany patrí medzi vyhľadávané obce z pozície bývania. V posledných desiatich rokoch prebieha rozsiahlejšia investičná činnosť, hlavne individuálnej bytovej výstavby, obec ponúka svojím občanom základnú občiansku vybavenosť – deväťročná škola, škôlka, pošta, služby kaderníctva, kozmetiky, novinový stánok, predaj kvetín a záhradkárskych potrieb či predaj rozličného tovaru, galantérie, pneuservisy a iné rôzne služby pre občanov. V obci sa ďalej nachádza zberný dvor, telocvičňa pri základnej škole, posilňovňa, kultúrny dom, športový areál s futbalovým ihriskom, s multifunkčným ihriskom s umelou trávou, detským ihriskom, oddychovými zóna na opekanie pre rodiny, či dva tenisové kurty.
Obec, ako i jej okolie poskytuje návštevníkom vyžitie z oblasti športu, turistiky, kultúry, spoločenských podujatí a občerstvenia v jednom pohostinstve, pizzérii, cukrárni a zmrzliny.

Cena pozemku v RK.

ODPORÚČAM VIDIEŤ.

V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať +421 918 405 187, e-mail: krskodana@byvajtesk.sk

Dana Kršková RSc.

konateľ, realitný maklér

Telefón:

Email:
Sledujte nás:

Podobné nehnuteľnosti

Predaj

20240502_093428
Kanianka
27 €

Predaj

20240315_143834
Madvová, Nitrianske Rudno
44 €

Predaj

2987001_1
Poruba
47 500 €

Záujem o obhliadku

Slnečný stavebný pozemok v novej IBV v obci Lazany.