LUXUSNÝ RODINNÝ BUNGALOV V POKOJNEJ ČASTI MESTA PRIEVIDZA.
Slnečná, Prievidza
Predaj

ID:

 6651
262 000 €
Detail nehnuteľnosti

,,NOVINKA RK,,
Pre tých, ktorí hľadajú modernú nízkoenergetickú novostavbu situovanú v pokojnej lokalite, ktorá upúta svojou dispozíciou a stavebným prevedením?, Vám RK BÝVAJTE – SK ponúka luxusný bungalov s tepelným čerpadlom a zimnou záhradou Na slnečnej lúke v Prievidzi s bezproblémovým prístupom k D1 a do centra mesta.
Ide o samostatne stojaci, jednopodlažný 4 izbový bungalov so sedlovou strechou, ktorý je postavený na rovinatom pozemku o celkovej rozlohe 450m2, zastavaná plocha je 138 m2 z toho úžitková plocha je 118m2.
Dom je postavený z pálenej tehly, zateplený kontaktným zatepľovacím systémom z polystyrénu hr. 150 mm. Stropné konštrukcie sú riešené ako trámové s kompletným zateplením minerálnou vlnou o hrúbke 300 mm. Krytina strechy je betónová, farba čierna. Okná sú plastové s izolačným trojsklom, 6 komorové, otváravo-sklopné s mikroventiláciou. Vchodové dvere sú bezpečnostné, hliníkové s oceľovou výstuhou v zárubni a prahu.
Kúrenie a ohrev TUV zabezpečuje tepelné čerpadlo VIESMANN prostredníctvom teplovodných podlahových rozvodov po celom dome.
Dispozícia nehnuteľnosti pozostáva: zádverie, priestranný šatník s výstupom do podkrovného úložného priestoru, technická miestnosť s WC, vstupná chodba, priestranná obývacia izba s kuchyňou a jedálňou a s výstupom do zimnej záhrady, na terasu a dvor s orientáciou na J-Z, 3 samostané nepriechodné izby, kúpeľňa so sprchovacím kútom, vaňou a s toaletou.
Dom je pripojený na všetky inžinierske siete (rozvody vody, kanalizácia, vrátane pripojenia do verejných sietí, slaboprúd a bleskozvod)
Mesačné náklady na prevádzku domu sú 70,- Eur
Nehnuteľnosť sa predáva kompletne zariadená a vybavená, tak ako je na fotkách – zariadená.

Cena nehnuteľnosti 262 000 ,- Eur

Cena je konečná v rátane právnych a realitných služieb,. celý priebeh predaja Vám zabezpečí naša realitná kancelária
V prípade, že Vás ponuka zaujala ma môžete kontaktovať 0918118173, michaela.k1083@gmail.com
Teším sa na stretnutie

Dana Kršková RSc.

konateľ, realitný maklér

Telefón:

Email:
Sledujte nás:

Podobné nehnuteľnosti

Predaj

2976373_1
Chrenovec - Brusno
144 900 €
2986950_1
Poruba
146 000 €

Predaj

3043639_1
Agátová, Veľké Bielice
143 000 €

Záujem o obhliadku

LUXUSNÝ RODINNÝ BUNGALOV V POKOJNEJ ČASTI MESTA PRIEVIDZA.