Dvojizbový slnečný byt v Prievidzi, miestna časť Necpaly
Dúbravská, Prievidza
Predaj

ID:

 6897
82 000 €
Detail nehnuteľnosti

RK Bývajte – SK Vám exkluzívne ponúka na predaj slnečný dvojizbový byt na v Prievidzi, sídlisko Necpaly, celková úžitková plocha bytu je 52m2, nachádza sa na 8. poschodí z 8 v zateplenom bytovom dome s výťahom.
BYT je po čiastočnej rekonštrukcii, ktorá zahŕňala: výmenu plastových okien so žalúziami, nová elektroinštalácia, vymurované kúpeľňové jadro, nové interiérové dvere s obložkami na obývačke a spálni, nové stierky, kvalitná plávajúca podlaha v celom byte, bezpečnostné vchodové dvere,
Dispozícia bytu pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne, obývačky, spálne, kúpeľne a samostatnej toalety, pivnica ako aj spoločný priestor na bicykle sa nachádza v suteréne bytového domu.
BYTOVÝ DOM je tiež po rekonštrukcii – zateplený minerálnou vlnou s vonkajším obkladom, zateplená strecha, nové okná na medziposchodiach a vstupné dvere s elektrickým vrátnikom. Vchod je starostlivo udržiavaný.
LOKALITA:
V blízkosti sa nachádza materská škôlka a škola, detské ihriská, lekáreň, potraviny Coop Jednota, ďalšie obchody a služby pre občanov. V pešej dostupnosti sú nákupné centra a centrum mesta, taktiež presun občanov zabezpečuje MHD.
Parkovanie je bezplatné z oboch strán bytového domu.

Správca bytového domu je OSBD Prievidza, byt má nízke prevádzkové náklady. Poriadok v bytovom dome zabezpečuje upratovacia služba
Cena bytu 82.000,- Eur
Ak vás moja ponuka zaujala a rozmýšľate o kúpe bytu, neváhajte ma kontaktovať, rada Vám nehnuteľnosť osobne predstavím.
Cena nehnuteľnosti je konečná, vrátane vypracovania všetkých podkladov k prevodu bytu, hypotekárnych a realitných služieb.
Teším sa na stretnutie.

Dana Kršková RSc.

konateľ, realitný maklér

Telefón:

Email:
Sledujte nás:

Podobné nehnuteľnosti

Predaj

3091823_3
Prievidza, J. Bendíka
81 990 €

Predaj

2947931_3
Prievidza, A. Stodolu
68 000 €

Predaj

3016489_2
Nováky, Chemikov
125 900 €

Záujem o obhliadku

Dvojizbový slnečný byt v Prievidzi, miestna časť Necpaly