Dvojizbový slnečný byt s komorou a lodžiou v Prievidzi, časť Necpaly.
Dúbravská, Prievidza
Predaj

ID:

 6516
76 000 €
Detail nehnuteľnosti

RK Bývajte – SK Vám dáva do pozornosti našu Exkluzívnu Novinku!
Ak hľadáte útulný, svetlý dvojizbový byt po čiastočnej rekonštrukcii, vhodný k okamžitému užívaniu, tak naša ponuka čaká práve na Vás, byt na sídlisku Necpaly v meste Prievidza.
Byt Vás určite prekvapí svojou dispozíciou a hlavne gazdinky ocenia priestrannú kuchyňu s výstupom na krásnu, slnečnú lodžiu, komora je taktiež benefit, je umiestnená hneď vedľa vstupných dverí do bytu.
Celková úžitková plocha bytu je 57m2 vrátane lódžie, byt sa nachádza na 4. poschodí z 8 v zateplenom bytovom dome s výťahom.
Dispozícia bytu pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne, obývačky, spálne, kúpeľne a samostatnej toalety. Vstupná chodba je dostatočne priestranná.
Byt má ďalší benefit, nakoľko sa nachádza v samostatnej chodbe so susedným bytom, kde si opäť viete umiestniť napr. botník, alebo skriňu.
V rámci rekonštrukcie boli vymenené plastové okná, nové stierky, drevené podlahy v izbách, nová kuchynská linka, uzavretie lódžie a drobné úpravy v byte.
Bytový dom prešiel kompletnou rekonštrukciou: zateplenie minerálnou vatou, zateplená strecha, vymenené vstupné vchodové dvere, okná a schránky.
Lokalita:
Vo vnútrobloku sa nachádza detské ihrisko a v okolí bytového domu je dostatok parkovacích miest.
Sídlisko Necpaly ponúka svojím obyvateľom základnú občiansku vybavenosť, nájdete tu všetko potrebné k pokojnému rodinnému životu ako školu, škôlku, lekáreň, potraviny, mäsiareň, kaviareň…..MHD a na skok nákupné centrá.
Byt sa predáva čiastočne zariadený, prípadne dohoda.

Cena bytu 79 900 €

Ak vás moja ponuka zaujala a rozmýšľate o kúpe bytu, neváhajte ma kontaktovať, rada Vám nehnuteľnosť osobne predstavím.
Cena nehnuteľnosti je konečná, vrátane vypracovania všetkých podkladov k prevodu bytu, hypotekárnych a realitných služieb.
Teším sa na stretnutie.

Maklér odporúča!

Dana Kršková RSc.

konateľ, realitný maklér

Telefón:

Email:
Sledujte nás:

Podobné nehnuteľnosti

Predaj

3149338_1
Sv. Cyrila, Prievidza
55 000 €

Predaj

3091823_3
Prievidza, J. Bendíka
81 990 €

Predaj

2947931_3
Prievidza, A. Stodolu
68 000 €

Záujem o obhliadku

Dvojizbový slnečný byt s komorou a lodžiou v Prievidzi, časť Necpaly.