PRENAJATÉ! Bytová jednotka so záhradou v rodinnom dome v meste Bojnice.
Cintorínska, Bojnice
Predaj

ID:

 6135
Cena v RK
Detail nehnuteľnosti

PRENAJATÉ!
Naša novinka ponúka možnosť zaujímavej investície pre šikovných investorov, prípadne nového vlastného bývania v romantickej časti mesta Bojnice, kde nájdete nezameniteľný výhľad na Bojnický zámok.
RK BÝVAJTE – SK Vám exkluzívne ponúka na predaj 2 izbovú bytovú jednotku s príslušenstvom s celopodpivničením a vonkajším dvorom – predzáhradkou, priamo pod Bojnickým zámkom.
Celková rozloha 1. NP je 74m2, rozloha suterénu 68m2 a predzáhradka so vstupnou plochou do domu má rozlohu 58m2.
Bytová jednotka sa nachádza na 1.NP v rodinnom dome s dvoma samostatnými bytovými jednotkami.
Dispozícia nadzemného podlažia pozostáva: vstupná chodba, spojovacia chodba, 2 priestranné samostatné izby, 2 kúpeľne s toaletami a kuchyňa.
Dispozícia suterénu pozostáva: do suterénu sa dostaneme zo vstupnej chodby, v suteréne je z pôvodnej garáže vytvorený obytný priestor s výstupom na záhradu kde sa nachádza oddychová zóna s pieskoviskom, posedením a kútikom na leňošenie s dobrou knihou, ďalej tu nájdete technickú miestnosť, relaxačnú miestnosť, aktuálne hudobné štúdium a ďalšie skladovacie priestory. Suterén ponúka možnosť vytvorenia samostatného bytu s možnosťou vlastného vstupu.
* Bytový dvojpodlažný dom je zateplený so sedlovou strechou, v roku 2022 prešiel rozsiahlou rekonštrukciou so zmenou dispozície, v rámci ktorej boli vytvorené 2 nezávislé bytové jednotky s vlastným vstupom, jedna bytová jednotka je na 1.NP spolu so suterénom a predzáhradkou, druhá bytová jednotka je na 2. NP taktiež s vlastným vstupom.
* Dom a pozemky sú z oboch strán oplotené, z prednej strany od ulice je parkovacie miesto.
* Dom je napojený na všetky IS vrátane verejnej kanalizácie, každá bytová jednotka má vlastné merače energii.

Majitelia svojou premyslenou a dokonalou zmenou dispozície s využitím každého metra vytvorili dve samostatné bytové jednotky, kde si bude rodinka užívať nerušene svoje súkromie.

Lokalita ponúka širokospektrálne využitie pre domácich a hlavne pre turistov, rodinný dom sa nachádza priamo v centre mesta, takže všetko čo ponúkajú Bojnice máte doslova na skok.
Mesto samozrejme zabezpečuje základnú občiansku vybavenosť pre všetkých obyvateľov.

Ak Vás zaujala naša ponuka, zavolajte a dohodnite si obhliadku ešte dnes.

Cena nehnuteľnosti v RK

Cena nehnuteľnosti je konečná, zahŕňa kompletný právny servis v rámci predaja nehnuteľnosti, poplatky spojené s prevodom, odovzdanie a prepis energií. Samozrejme Vám poradíme a zabezpečíme vybavenie hypotekárneho úveru a poistenie nehnuteľnosti.

Video obhliadka
Dana Kršková RSc.

konateľ, realitný maklér

Telefón:

Email:
Sledujte nás:

Podobné nehnuteľnosti

Predaj

IMG_20231026_135206
Horná Ves
185 000 €

Predaj

379301489_647553467446800_1681943550541919219_n
Šurany
140 000 €

Predaj

IMG_2023091
Nitrianske Sučany
125 000 €

Záujem o obhliadku

PRENAJATÉ! Bytová jednotka so záhradou v rodinnom dome v meste Bojnice.