Veľkometrážny trojizbový byt v Prievidzi, miestna časť Kopanice.
Gorkého, Prievidza
Predaj

ID:

 6859
Cena v RK
Detail nehnuteľnosti

Realitná kancelária Bývajte – SK Vám ponúka na predaj veľkometrážny 3 izbový byt vo výbornej lokalite v Prievidzi, ulica M. Gorkého na sídlisku Kopanice. Byt Vám ponúka praktickú dispozíciu rozloženia izieb a príslušenstva s celkovou plochou vrátane lódžie až 83m2, nachádza sa na 2. poschodí zo 4 v bytovom dome s výťahom.
Byt je po čiastočnej rekonštrukcii v rámci ktorej bola zmenená aj pôvodná dispozícia čím vznikla priestranná kuchyňa, zväčšila sa kúpeľňa, v toalete sa vytvoril priestor aj na bidet. Dispozíciu ďalej tvoria 3 samostatné izby, lodžia a vstupná chodba, k bytu prislúcha latková pivnica a spoločné priestory v suteréne bytového domu.
Bytový dom je zateplený s kompletnou rekonštrukciou.
Lokalita sídliska Kopanice ponúka svojím obyvateľom kompletnú vybavenosť, pokojné a tiché prostredie s množstvom zelene. V blízkosti sa nachádza miestny Lesopark.
Správu domu zabezpečuje SVB C – 16 Prievidza

Cena dohodou…

V prípade záujmu o obhliadku bytu, prípadne doplňujúcich otázok k nehnuteľnosti ma neváhajte kontaktovať. Cena bytu je konečná vrátane poplatkov a služieb potrebných ku kúpe a prevodu nehnuteľností.

Dana Kršková RSc.

konateľ, realitný maklér

Telefón:

Email:
Sledujte nás:

Podobné nehnuteľnosti

Predaj

2981681_6
Prievidza, J. Francisciho
87 900 €

Prenájom

3057042_1
Energetikov, Prievidza
480 €
/ mesiac

Predaj

3057890_1
Svätoplukova, Prievidza
64 000 €

Záujem o obhliadku

Veľkometrážny trojizbový byt v Prievidzi, miestna časť Kopanice.