Trojizbový byt v centre mesta Prievidza, ul. M. Mišíka
M. MIšíka, Prievidza
Predaj

ID:

 7059
86 000 €
Detail nehnuteľnosti

Realitná kancelária BÝVAJTE – SK Vám exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt v blízkosti centra mesta Prievidza, ul. M. Mišíka. Celková úžitková plocha bytu je 67m2, umiestnený je na 9 poschodí z 10 v panelovom bytovom dome.
Dispozícia bytu pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne, 3 izieb, kúpeľne, samostatného WC, balkónu a pivnice v suteréne bytového domu.
Byt je čiastočne prerobený, v celom byte boli vymenené plastové okná so žalúziami a sieťkami, vymenené boli aj radiátory za nové zn. Korado, zvyšná časť bytu je v pôvodnom ale starostlivo udržiavanom stave, čo umožňuje novému majiteľovi si byt prerobiť podľa vlastných predstáv.
V celom byte je pôvodná elektroinštalácia, umakartové jadro a pôvodné interiérové dvere.
Lokalita – bytový dom sa nachádza v bezprostrednej blízkosti centra mesta, no zároveň v pokojnej časti slepej ulice, obkolesený je zeleňou s oddychovou zónou a detským ihriskom, v tesnej blízkosti je škôlka, škola, potraviny, zastávka MHD, vlaková a autobusová stanica, sieť obchodov a služieb.

Bytový dom je tiež po rekonštrukcii v rámci ktorej boli vymenené plastové okná, vchodové dvere, nové poštové schránky, vstup do domu je zabezpečený elektrickým vrátnikom.
Plánované je zateplenie fasády bytového domu spolu s obnovou balkónov a rekonštrukcia výťahu

Parkovanie je možné v okolí bytového domu s rezidenčnou kartou 10€ na 1 rok.
Ponuka je vhodná aj ako investícia pre prenajímanie.

Cena bytu je 86 000,- EUR

Cena nehnuteľnosti je konečná vrátane realitného a hypotekárneho poradenstva, administratívne služby na katastri nehnuteľností, správny poplatok na katastri a poplatky za overenia podpisov u notára.

Ak Vás moja ponuka oslovila, rada Vás privítam na osobnej obhliadke nehnuteľnosti, v prípade obhliadky, alebo doplňujúcich otázok ma kontaktujte na tel. čísle +421 918 405 187, prípadne na e-mail: krskodana@byvajtesk.sk

Dana Kršková RSc.

konateľ, realitný maklér

Telefón:

Email:
Sledujte nás:

Podobné nehnuteľnosti

Predaj

3091823_3
Prievidza, J. Bendíka
81 990 €

Predaj

2947931_3
Prievidza, A. Stodolu
68 000 €

Predaj

3016489_2
Nováky, Chemikov
125 900 €

Záujem o obhliadku

Trojizbový byt v centre mesta Prievidza, ul. M. Mišíka