Trojizbový byt v obci Kanianka pri Prievidzi.
Bojnická, Kanianka
Predaj

ID:

 5830
89 000 €
Detail nehnuteľnosti

NOVINKA RK BÝVAJTE – SK!
Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt v obci Kanianka na ul. Bojnická cesta. Tento útulný byt s úžitkovou plochou 64m2 sa nachádza na najvyššom 6. poschodí v panelovom bytovom dome s výťahom. Byt je kompletnej a vkusnej rekonštrukcii v rámci ktorej boli vymenené plastové okná spolu so žalúziami a sieťkami, výmena elektroinštalácie, nové keramické podlahy v kombinácii s plávajúcou podlahou, nové stierky, murované kúpeľňové jadro so samostatnou toaletou, nové interiérové dvere s obložkami. Byt je vkusný, starostlivo udržiavaný, pôsobiaci teplom domova.
DISPOZÍCIA BYTU pozostáva z priestrannej vstupnej chodby, kuchyne s výstupom na lódžiu, 3 samostatných izieb, kúpeľne a toalety. K bytu prislúcha lódžia a pivnica v suteréne bytového domu.
BYTOVÝ DOM je po rekonštrukcii, boli vymenené vstupné dvere, okná na medziposchodiach, schránky, a vstupná časť pred vchodom. Majitelia bytov sa starostlivo starajú o okolitú zeleň a záhradky pred jednotlivými vchodmi.
LOKALITA: okolie bytového domu je obklopené zeleňou, neďaleko sa nachádza miestna priehrada, ktorá ponúka svojím obyvateľom letné, či zimné využitie, taktiež cyklistický chodník, exteriérové ihrisko a iné voľnočasové aktivity.
Obec Kanianka je veľmi dobrá lokalita, ponúka základnú občiansku vybavenosť pre pokojný život rodiny, všetko potrebné je doslova na skok ( obecný úrad, dom kultúry, škola, škôlka, zdravotné stredisko, lekáreň, tržnica, bankomat, knižnica, potraviny, kaviarne, cukrárne….)
Byt je vhodný pre rodinku, mladý pár, pripadne ako investícia pre nového majiteľa, nakoľko byty v obci Kanianka sú veľmi žiadané.
Celkové mesačné náklady na prevádzku sú 170€, správu bytu zabezpečuje EKO energia Kanianka
Byt voľný po dohode. Predáva sa čiastočne zariadený.

Cena nehnuteľnosti 94 900 €

Ak vás moja ponuka zaujala a rozmýšľate o kúpe bytu bez ďalších investícii, neváhajte ma kontaktovať, rada Vám nehnuteľnosť osobne predstavím.
Cena nehnuteľnosti je konečná, vrátane vypracovania všetkých podkladov k prevodu bytu, hypotekárnych a realitných služieb.
Teším sa na stretnutie.

Dana Kršková RSc.

konateľ, realitný maklér

Telefón:

Email:
Sledujte nás:

Podobné nehnuteľnosti

Predaj

IMG_20220518_122626
Hviezdoslavova, Nováky
48 000 €

Predaj

6
Generála Svobodu, Partizánske
85 900 €

Predaj

20231025_160625
J. Jesenského
58 900 €

Záujem o obhliadku

Trojizbový byt v obci Kanianka pri Prievidzi.