PRENAJATÉ - Slnečný trojizbový byt v Kanianke na prenájom.
Bojnická cesta, Kanianka
Prenájom

ID:

 6495
500 €
/ mesiac
Detail nehnuteľnosti

PRENAJATÉ!

RK BÝVAJTE – SK Vám ponúka na prenájom slnečný 3 izbový byt v obci Kanianka na ul. Bojnická cesta. Tento útulný byt s celkovou úžitkovou plochou 66m2 sa nachádza na 6. poschodí v panelovom bytovom dome s krásnym výhľadom. Byt je po kompletnej a vkusnej rekonštrukcii v rámci ktorej boli vymenené plastové okná spolu so žalúziami a sieťkami, výmena elektroinštalácie, nové keramické podlahy v kombinácii s plávajúcou podlahou, nové stierky, murované kúpeľňové jadro so samostatnou toaletou, nové interiérové dvere s obložkami. Byt je starostlivo udržiavaný, pôsobiaci teplom domova.
DISPOZÍCIA BYTU pozostáva z priestrannej vstupnej chodby, kuchyne s výstupom na lodžiu, 3 samostatných izieb, kúpeľne a samostatnej toalety. K bytu prislúcha lodžia a pivnica v suteréne bytového domu.
BYTOVÝ DOM je po rekonštrukcii, boli vymenené vstupné dvere, okná na medziposchodiach, schránky, a upravená vstupná časť pred vchodom. Majitelia bytov sa starostlivo starajú o okolitú zeleň a záhradky pred jednotlivými vchodmi.
LOKALITA: okolie bytového domu je obklopené zeleňou, neďaleko sa nachádza miestna priehrada, ktorá ponúka svojím obyvateľom letné, či zimné využitie, taktiež cyklistický chodník, exteriérové ihrisko a iné voľnočasové aktivity.
Obec Kanianka je veľmi dobrá lokalita, ponúka základnú občiansku vybavenosť pre pokojný život rodiny, všetko potrebné je doslova na skok ( obecný úrad, dom kultúry, škola, škôlka, zdravotné stredisko, lekáreň, tržnica, bankomat, knižnica, potraviny, kaviarne, cukrárne….)

Byt sa prenajíma zariadený, tak ako je na priložených fotografiách.

Voľný od 01.03.2024

Cena nájomného vrátane energii, internetu a káblovky je 500,-/mesačne

Ak vás moja ponuka zaujala a hľadáte pokojné bývanie v obci so základnou občianskou vybavenosťou, neváhajte ma kontaktovať, rada Vám nehnuteľnosť osobne predstavím.

Teším sa na stretnutie..

Mgr. Anton Krško

konateľ, realitný maklér

Telefón:

Email:
Sledujte nás:

Podobné nehnuteľnosti

Predaj

3149338_1
Sv. Cyrila, Prievidza
55 000 €

Predaj

3091823_3
Prievidza, J. Bendíka
81 990 €

Predaj

2947931_3
Prievidza, A. Stodolu
68 000 €

Záujem o obhliadku

PRENAJATÉ – Slnečný trojizbový byt v Kanianke na prenájom.