Rodinný dom s rozsiahlym slnečným pozemkom v obci Tužina.
Tužina
Predaj

ID:

 6369
105 000 €
Detail nehnuteľnosti

NOVINKA!
Realitná kancelária BÝVAJTE-SK vám Exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v obci Tužina
Rodinný dom sa nachádza v zastavanej časti obce, na tichom a pokojnom mieste, ktoré ponúka kľudné bývanie. Rodinný dom je trojizbový, postavený z plnej pálenej tehly, v 70-tych rokoch bola postavená prístavba k zadnej časti pôvodnej stavby kde sa sa nachádza samostatná izba, kúpeľňa s WC a špajza. Rodinný dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou, ktorá však potrebuje svoje pokračovanie a ukončenie, stavba je zdravá. Nehnuteľnosť je z časti podpivničená, vhodná na uskladnenie dopestovanej zeleniny a ovocia, nakoľko súčasťou predaja je aj rovinatý pozemok, ktorý má veľkorysých viac ako 1670 m2. Nachádzajú sa tu rôzne druhy drevín, ako hrušky, orechy, jablone…
Na pozemku sa nachádzajú aj hospodárske budovy na uskladnenie rôzneho materiálu ale môžu slúžiť aj na chov hospodárskych zvierat. V blízkosti nehnuteľnosti sa nachádza plynová prípojka.
Nehnuteľnosť nie je zaťažená, predáva sa v stave ako je na fotografiách a môže byť voľný ihneď.

Cena nehnuteľnosti je 105 000,- €

Ak vás moja ponuka zaujala a rozmýšľate o kúpe rodinného domu, neváhajte ma kontaktovať, rada Vám nehnuteľnosť osobne predstavím.
Cena nehnuteľnosti je konečná, vrátane vypracovania všetkých podkladov k prevodu bytu, hypotekárnych a realitných služieb.
Teším sa na stretnutie.

Dana Kršková RSc.

konateľ, realitný maklér

Telefón:

Email:
Sledujte nás:

Podobné nehnuteľnosti

Predaj

2976373_1
Chrenovec - Brusno
144 900 €
2986950_1
Poruba
146 000 €

Predaj

3043639_1
Agátová, Veľké Bielice
143 000 €

Záujem o obhliadku

Rodinný dom s rozsiahlym slnečným pozemkom v obci Tužina.