REZERVOVANÉ! Rodinný dom na predaj, v obci Nitrianske Sučany!
Nitrianske Sučany
Predaj

ID:

 6060
125 000 €
Detail nehnuteľnosti

EXKLUZÍVNA NOVINKA!
Kdekoľvek hľadáte pre vás vysnívaný dom, jedinečná príležitosť na vlastníctvo takéhoto rodinného domu, dom sa nachádza v obci Nitrianske Sučany, ktorý vás určite osloví. Tento dom je viac než iba nehnuteľnosť – je to miesto, ktoré môžete nazvať domovom.
Práve vám ktorí sa obzeráte po novom bývaní RK Bývajte-SK Exkluzívne ponúka na predaj tento svetlý 3. izbový rodinný domček.
Dom je situovaný mimo hlavnej cesty v pokojnej časti obce. Tento jednopodlažný rodinný dom so zastavanou plochou 102m2 stojí na slnečnom, rovinatom pozemku o celkovej rozlohe 1001 m2. Od okamihu, keď vstúpite, budete pohltení tichom a pohodou tohto úžasného miesta.
Srdcom tohto domu je aj jeho charakter a pôvodné prvky. Bol postavený v roku 1962, základy suterénu sú postavené z kamenného muriva hrúbky 55 cm a stavba je z pálenej tehly, v rámci rekonštrukcie bola stavba zateplená. Strecha je sedlová s novou krytinou Bramac, čo zabezpečuje ochranu a dlhodobú hodnotu. S vybavením, ako sú nové radiátory zn. Korado a plynovým kotlom umiestneným v pivnici, máte istotu, že bude v dome teplo aj v tých najchladnejších dňoch. Na chodbe nájdete aj krbovú piecku, ktorá nepridáva len teplotu, ale aj charakter vášmu domovu. Ohrev vody je riešený elektrickým bojlerom s kapacitou 80 litrov, voda v dome je zabezpečená obecným rozvodom, odpad je vedený do žumpy na pozemku.
Dispozícia pozostáva:
vstupná chodba, kúpeľňa so sprchovým kútom, samostatné WC, kuchyňa, špajza a 3 samostatné útulné izby, ktoré ponúkajú dostatok priestoru pre vašu rodinu. Pred vstupom do domu nájdete malú príjemnú terasu na posedenie a rannú kávičku.
Súčasťou domu je aj garáž a v zadnej časti stavby je priestor pre chov hydiny.
Dvor a ostatná časť pozemku skrýva potenciál pre vonkajší život a miesto na relax pre celú rodinu. Súčasný majiteľ tu chová sliepky, ale môžete tu vytvoriť aj vlastnú záhradnú oázu. Všetko závisí len od vašich predstáv.
Nízke mesačné výdavky na prevádzku rodinného domu!

Cena je 125 000 €.

Cena nehnuteľnosti je konečná, vrátane realitných a hypotekárnych služieb.

Nechajte sa uniesť týmto rodinným domom a zavolajte nám ešte dnes. Možno práve teraz nájdete svoj vlastný kúsok raja, ktorý si budete môcť nazvať domovom.

Ema Mäsiarová

realitný maklér

Telefón:

Email:
Sledujte nás:

Podobné nehnuteľnosti

Predaj

DJI_0075-Enhanced-NR
Cintorínska, Bojnice
Cena v RK

Predaj

IMG_20231026_135206
Horná Ves
185 000 €

Predaj

379301489_647553467446800_1681943550541919219_n
Šurany
140 000 €

Záujem o obhliadku

REZERVOVANÉ! Rodinný dom na predaj, v obci Nitrianske Sučany!