REZERVOVANÉ! Predaj bývalého pohostinstva v podhorskej obci Malá Čausa pri Prievidzi.
Malá Čausa
Predaj

ID:

 5484
53 500 €
Detail nehnuteľnosti

RK BÝVAJTE – SK Vám ponúka na predaj jednopodlažný objekt bývalého pohostinstva v podhorskej obci Malá Čausa v okr. Prievidza.
Pohostinstvo o zastavanej ploche 210m2 sa nachádza v zastavanej časti obce na rovinatom pozemku o celkovej rozlohe 409m2. V zadnej časti pozemku tečie regulovaný potôčik, na pozemku sa nachádza studňa, prístupová cesta je asfaltová.
Stav objektu je v pôvodnom stave, v súkromnom vlastníctve, bez tiarch.
Technické informácie: tehlová stavba s plochou strechou, kúrenie a ohrev teplej vody plynovým kotlom, alternatívne krbovými kachľami, voda je obecná, odpad zvedený do žumpy.
Dispozícia: vstupná chodba, kancelária, toalety – pánske a dámske, sklad, výčap, priestranný priestor pre zákazníkov, herňa, technická časť, miestnosť pre personál. Pred pohostinstvom sú 4 parkovacie miesta, v zadnej časti sa nachádza obecné detské ihrisko a drevené lavičky.
Obec Malá Čausa leží v severnom okraji Handlovskej doliny. Nadmorská výška v strede obce je 340 m, v chotári 317 – 832 m. Pôvodne aj dnes má charakter potočnej radovej dediny. Dominantou je kostol.
V obci sú zásoby tehliarskej hliny. V 18. – 19. stor. sa obyvatelia zaoberali domáckou výrobou šindľov. Dnes v obci pôsobia ľudoví remeselníci.
Ponuka služieb v obci: stravovanie, športové ihrisko, detské ihrisko, turistika, cykloturistika, poľovníctvo, hubárčenie.

Pohostinstvo svojou polohou a dispozíciou dáva možnosť novému majiteľovi pokračovať vo vlastnom podnikateľskom zámere, prípadne si nehnuteľnosť upraviť na rodinný dom..

Cena 53500 €

V prípade akýchkoľvek doplňujúcich otázok volajte, alebo píšte SMS na tel. 0918 405 187, prípadne napíšte email: krskodana@byvajtesk.sk, rada Vám nehnuteľnosť osobne predstavím, môžete súčasne využiť naše služby – Hypotekárny úver, Znalecký posudok, Poistenie nehnuteľnosti…. a všetky potrebné dokumenty k prevodu nehnuteľnosti.

Dana Kršková RSc.

konateľ, realitný maklér

Telefón:

Email:
Sledujte nás:

Podobné nehnuteľnosti

Prenájom

úvodné foto
A. Sládkoviča Prievidza
290 €
/ mesiac

Záujem o obhliadku

REZERVOVANÉ! Predaj bývalého pohostinstva v podhorskej obci Malá Čausa pri Prievidzi.