REZERVOVANÝ - Novostavba - bungalov v obci Lazany pri Prievidzi.
Zlatná ulica, Lazany
Predaj

ID:

 6569
236 000 €
Detail nehnuteľnosti

REZERVOVANÝ!
Novostavba rodinného domu typu bungalov – moderná, nízkoenergetická novostavba situovaná v pokojnej časti obce, ktorá upúta svojou dispozíciou a stavebným prevedením, môže vyhovovať práve Vám!
RK BÝVAJTE-SK Vám ponúka novostavbu bungalovu s tepelným čerpadlom, postavený v novej časti Zlatná ulica v obci Lazany pri Prievidzi, dostupnosť do mesta Prievidze, či Bojníc je do pár minút.
Rodinný dom je 4 izbový so sedlovou strechou postavený na rovinatom pozemku o rozlohe 516m, zastavaná plocha je 125m2 z toho úžitková plocha 117m2. Stavba bola realizovaná v r. 2023 z tvárnice Ytong, zateplený bude kontaktným zatepľovacím systémom z polystyrénu hr. 120 mm. Krytina strechy je betónová krytina, farba červená. Okná sú plastové s izolačným trojsklom, 6 komorové, otváravo-sklopné s mikroventiláciou. V obývačke je príprava na krb. Vchodové dvere sú bezpečnostné, hliníkové s oceľovou výstuhou v zárubni a prahu.
Kúrenie a ohrev TUV zabezpečuje tepelné čerpadlo Hyundai prostredníctvom teplovodných podlahových rozvodov po celom dome.
Dispozícia nehnuteľnosti pozostáva: zádverie s priestorom na veľkú vstavanú skriňu, technická miestnosť, chodba, priestranná obývacia izba s kuchyňou a jedálňou a výstupom na terasu a dvor s orientáciou na SJ, 3 samostatné nepriechodné izby, dve kúpeľne – 1. kúpeľňa s vaňou, toaletou a miesto pre dve umývadlá, 2. kúpeľňa so sprchovým kútom, toaletou a umývadlom, ktorá je priamo zo spálne. Obe kúpeľne disponujú oknom.
V nehnuteľnosti sú zabezpečené kompletné rozvody vody, elektroinštalácie, kanalizácia, bleskozvod a optický internet.
Rodinný dom sa predáva v stave holodomu, Holodom je už o čosi vybavenejší oproti hrubej stavbe, preto navyše obsahuje tieto prvky: povrchová úprava vonkajších aj vnútorných stien, strop, podlaha, zateplenie, kompletná elektroinštalácia s prípravou na zásuvky, vypínačmi a svietidlá, bleskozvod, rozvod vody, kúrenia, kanalizácia, komín a terasa.
Čo potrebujete dorobiť: laminátové podlahy a interiérové dvere, obklady a dlažby, osadenie vane, sprchy, toaliet, kuchynskú linku, svietidla.
Jednoducho povedané: Holodom je hotový dom s nedokončeným interiérom. A tu sa ponúka ďalšia výhoda holodomu, ušetríte za práce, ktoré zvládnete svojpomocne s vašimi majstrami. Výber podláh, obkladov, dverí a linky si určíte podľa vlastnej predstavy.
V prípade záujmu je možné nehnuteľnosť dokončiť podľa želania nového majiteľa.

Mesačné predpokladané náklady na prevádzku sú vďaka tepelnému čerpadlu cca 70,- Eur

Nehnuteľnosť sa predáva v stave holodom v cene 236.000,- Eur

Cena je konečná vrátane právnych a realitných služieb, celý priebeh predaja Vám zabezpečí naša realitná kancelária.
V prípade, že Vás ponuka zaujala ma môžete kontaktovať 0918 405187, prípadne email: krskodana@byvajtesk.sk

Teším sa na stretnutie!

Dana Kršková RSc.

konateľ, realitný maklér

Telefón:

Email:
Sledujte nás:

Podobné nehnuteľnosti

Predaj

2976373_1
Chrenovec - Brusno
144 900 €
2986950_1
Poruba
146 000 €

Predaj

3043639_1
Agátová, Veľké Bielice
143 000 €

Záujem o obhliadku

REZERVOVANÝ – Novostavba – bungalov v obci Lazany pri Prievidzi.