Výnimočná chalupa/rodinný dom s vidieckou atmosférou v Handlovej časť Nová Lehota
Nová Lehota, Handlová
Predaj

ID:

 4797
45 000 €
Detail nehnuteľnosti

Hľadáte rodinný domček alebo chalúpku, ktorá má perfektnú polohu a veľmi príjemnú atmosféru?? Ak áno, tak práve pre vás ponúkame stráviť príjemné chvíle oddychu a relaxu v pokojnej lokalite v tôni stromov.
Bývajte-SK Vám exkluzívne ponúka krásnu chalúpku v Novej Lehote. Ide o veľmi pekný 1 izbový domček s rozumne vyriešenou dispozíciou, ktorá umožňuje naplno využiť jeho výmeru. Dispozícia chatky je riešená nasledovne: V dolnej časti sa nachádza murovaná pivnica(sklad). Na poschodí sa nachádza priestranná kuchyňa, obývacia izba, špajza a kúpeľňa spojená s toaletou. Ponúkaná nehnuteľnosť je postavená na mierne svahovitom pozemku. Zastavaná plocha je 73m2. V chatke je zavedená elektrika 220V, voda. Chalupa si prešla výmenou okien a čiastočnou rekonštrukciou, ale nový majiteľ má stále možnosť si ju dotvoriť podľa svojich vlastných predstáv. Tradičná kamenná chalupa stojí medzi pôvodnými chalupami, ktoré sa nachádzajú uprostred krásnej prírody, kde dominujú lúky, polia a lesy. Pozemok je celooplotený.
Lokalita: Nová Lehota sa nachádza južne od Handlovej v údolí prítoku potoka Lutila, ktorý oddeľuje Vtáčnik od Kremnických vrchov, pod cestou z Handlovej od Žiaru nad Hronom. Ak teda hľadáte pokoj, relax, vidiecku atmosféru, tak sa príďte pozrieť do Novej Lehoty a presvedčte sa, že táto nehnuteľnosť dýcha niečím dobovým, zaujímavým, historickým a že tráviť voľný čas na takomto čarovnom mieste obohatí vás aj vašu rodinu o množstvo príjemných chvíľ a spoločných zážitkov.

Ivona Šarkoziová

realitný maklér

Telefón:

Email:
Sledujte nás:

Podobné nehnuteľnosti

Predaj

3122891_2
Valaská Belá, Laz Hírešov
0 €

Predaj

3081911_5
Nováky
43 500 €

Predaj

3080718_3
Sad 600 ročnide, Prievidza
45 000 €

Záujem o obhliadku

Výnimočná chalupa/rodinný dom s vidieckou atmosférou v Handlovej časť Nová Lehota