Klasický rodinný dom v obci Sebedražie pri Prievidzi.
Hlavná, Sebedražie
Predaj

ID:

 7201
79 000 €
Detail nehnuteľnosti

NOVINKA RK!!!
Realitná kancelária BÝVAJTE – SK Vám exkluzívne ponúka na predaj, klasický rodinný dom v obci Sebedražie pri Prievidzi.
Rodinný dom sa nachádza v zastavanej časti obce, postavený je na slnečnom, rovinatom pozemku o celkovej rozlohe 869m2, úžitková plocha domu je 120m2.
STAVBA:
rodinný dom bol postavený v r. 60-tych rokoch, strecha je sedlová s pálenou škridlou, kúrenie a ohrev teplej vody je plynovou pecou, odpad je zvedený do kanalizácie, voda je obecná, v roku 2013 sa dom čiastočne zrekonštruoval v rámci ktorej boli vymenené plastové okná v izbách a kuchyni, zrekonštruovaná bola aj kúpeľňa s toaletou, zvyšná časť domu je v pôvodnom stave a vyžaduje si rozsiahlejšiu rekonštrukciu.
DISPOZÍCIA:
vstupná veranda, vstupná spojovacia chodba, špajza, kuchyňa, 3 samostatné izby, kúpeľňa s toaletou, rodinný dom je z 1/3 podpivničený, podkrovie domu je využívane len ako odkladací strecha.
LOKALITA:
Obec Sebedražie sa nachádza v centre Hornej Nitry, na severozápadnom úpätí pohoria Vtáčnik. Obcou preteká potok Ciglianka. Hlavnou dominantou obce je kostol svätej Barbory, nachádza sa tu škôlka, škola, pošta, potraviny Jednota……. Vodný svet v Sebedraží je absolútnym slovenským unikátom. Nachádza sa tu jediná račia farma na Slovensku a na vlastné oči sa môžete pozrieť na chov raka riečneho. Taktiež tu nájdete kvalitné golfové ihrisko a množstvo voľnočasových možností. V susedstve sa nachádzajú obce Cigeľ a Koš.

Cena 89 000 €

Ak vás moja ponuka zaujala a rozmýšľate o kúpe vlastného bývania, neváhajte ma kontaktovať, rada Vám nehnuteľnosť osobne predstavím.
Cena nehnuteľnosti je konečná, vrátane vypracovania všetkých podkladov k prevodu, hypotekárnych a realitných služieb.
Teším sa na stretnutie.

Dana Kršková RSc.

konateľ, realitný maklér

Telefón:

Email:
Sledujte nás:

Podobné nehnuteľnosti

Predaj

2024-04-10
Pánsky Háj II, Kanianka
145 000 €
2986950_1
Poruba
146 000 €

Predaj

3043639_1
Agátová, Veľké Bielice
143 000 €

Záujem o obhliadku

Klasický rodinný dom v obci Sebedražie pri Prievidzi.