REZERVOVANÉ - Klasický Rodinný dom v obci Kostolná Ves v okrese Prievidza
Kostolná Ves
Predaj

ID:

 5460
145 000 €
Detail nehnuteľnosti

REZERVOVANÉ – RK BÝVAJTE – SK Vám ponúka na predaj trojpodlažný, 5.izbový rodinný dom v obci Kostolná Ves v blízkosti vodnej nádrže Nitrianske Rudno. Nehnuteľnosť je postavená na slnečnom, rovinatom pozemku o celkovej rozlohe 1745m2,
Nehnuteľnosť je postavená z klasických materiálov v r. 1994, posledná rekonštrukcia bola realizovaná v r. 2009 v rámci ktorej boli vymenené plastové okná, oprava strechy, výmena poškodených radiátorov, plávajúce podlahy, kuchynská linka, krbové kachle na vykurovanie dennej časti a vstupné dvere vyrobené na mieru.
Dispozícia domu pozostáva:
1NP tvorí denná časť, nachádza sa tu vstupná hala, spojovacia chodba, kuchyňa prepojená s obývacou časťou s výstupom na balkón, 1 menšia izba, špajza a práčovňa
2NP tvorí súkromná časť domu, kde sa nachádzajú 4 izby, balkón a kúpeľňa s toaletou
Prízemie domu slúži ako pivničný priestor, ktorý tvorí garáž, letná kuchyňa, práčovňa, terasa, ďalej je tu veľká miestnosť – dielňa, ktorú využije každý domáci kutil, prípadne sklad.
Vykurovanie domu a ohrev vody zabezpečuje plynový kotol, odpad je zvedený do žumpy.

K RD patrí veľká záhrada s ovocnými stromami a kríkmi, ako bonus horský potôčik na konci záhrady.
RD po vhodnej rekonštrukcii môže poskytnúť príjemné dvojgeneračné bývanie, prípadne môže byť ako investícia na prenájom, nakoľko obec Kostolná Ves sa nachádza v blízkosti rekreačnej oblasti s možnosťou rybárčenia, vodných športov a kúpania, nehovoriac o blízkosti mesta Bojnice.

Cena 145 000 €

Ak vás moja ponuka zaujala, neváhajte a dohodnite si obhliadku.

Obhliadku nehnuteľnosti si môžete dohodnúť na uvedenom tel. čísle, v prípade akýchkoľvek doplňujúcich otázok volajte, alebo píšte SMS na tel. 0918 405 187, prípadne napíšte email: krskovadana@byvajtesk.sk, rada Vám nehnuteľnosť osobne predstavím, môžete súčasne využiť naše služby – Hypotekárny úver, Znalecký posudok, Poistenie nehnuteľnosti…. a všetky potrebné dokumenty k prevodu nehnuteľnosti.

Teším sa na stretnutie.

Dana Kršková RSc.

konateľ, realitný maklér

Telefón:

Email:
Sledujte nás:

Podobné nehnuteľnosti

Predaj

2976373_1
Chrenovec - Brusno
144 900 €
2986950_1
Poruba
146 000 €

Predaj

3043639_1
Agátová, Veľké Bielice
143 000 €

Záujem o obhliadku

REZERVOVANÉ – Klasický Rodinný dom v obci Kostolná Ves v okrese Prievidza