Dvojgeneračný rodinný dom v kúpeľnom meste Bojnice.
Kúpeľná, Bojnice
Predaj

ID:

 7297
299 000 €
Detail nehnuteľnosti

NOVINKA!
RK BÝVAJTE – SK Vám Exkluzívne ponúka na predaj 5 izbový dvojgeneračný rodinný rodinný dom v kúpeľnom meste Bojnice. Rodinný dom je svojou veľkosťou a dispozíciou vhodný aj ako investícia, nakoľko sa nachádza v tesnej blízkosti Kúpeľov Bojnice.
Stavba stojí na mierne svahovitom pozemku o celkovej rozlohe 1044m2, z toho zastavaná plocha domu je 113m2, úžitková plocha je 330m2, nehnuteľnosť ponúka parkovacie státie pred domom na ulici, vo dvore a má aj vlastnú garáž s elektrikou a montážnou jamou. Slnečný pozemok je rozdelený na oddychovú a úžitkovú záhradu, priestor pre chov domácej hydiny a predzáhradku. Ďalší priestor ponúka prístavba, ktorá bola využívaná ako letná kuchyňa, vedľa prístavby je veľký murovaný krb, pozemok má krásny výhľad na okolitú prírodu.
Rodinný dom je plne funkčný, má priamy vstup z hlavnej ulice.

** úžasné bývanie spojené s prírodou, napriek tomu, že nehnuteľnosť sa nachádza v meste preplnenom turistami**
Kúpeľné mesto s bohatou históriou má o niečo menej než 5000 obyvateľov. Rozprestiera sa na okraji Hornonitrianskej kotliny, na úpätí pohoria Malá Magura. Od centra regiónu Prievidza ho oddeľuje len rieka Nitra. Bojnice s rozlohou takmer 20 km2 síce nepatrí medzi najväčšie mestá Slovenska, no ponúka zážitky, aké nikde inde nenájdete – Rozprávkový zámok, Národná ZOO, Kúpele, to sú Bojnice, kultúra, oddych, gastronómia, prechádzky, ľahká či náročnejšia turistika a atrakcie pre celú rodinu.

Základné parametre nehnuteľnosti:
– stavba je tehlová, dvojpodlažná, celopodpivničená postavená v 60 rokoch
– plastové okná v časti domu, zvyšná časť pôvodné drevené
– podlahy sú pôvodné – keramická dlažba a parkety
– rodinný dom zateplený v.r. 2004
– pripojený na inžinierske siete – vodovod, elektrina v medi 220V aj 380V, plyn, odpad je zvedený do septiku
– zdroj vykurovania je plynový kotol s rozvodom do radiátorov, ohrev teplej vody elektrickým bojlerom
– strecha je sedlová so škrídloplechom
– rodinný dom s orientáciou na tri svetové strany

Dispozícia nehnuteľnosti:
Suterén:
– 4 miestnosti – sklad, technická miestnosť, bývalá práčovňa a kuchyňa, vchod do pivnice aj z dvora
1. podlažie
– pozostáva zo vstupnej verandy, chodby, kuchyne, špajze, 2 samostatných priestranných miestností a kúpeľne s toaletou, z chodby sa dostanete do pivničných priestorov a taktiež na 2 poschodie
2. podlažie:
– pozostáva z 3 samostatných miestností, kuchyne, lódžie s výhľadom do záhrady, kúpeľne, samostatná toaleta, špajza a ďalšie úložné priestory a zabudované skrine.

Rodinný dom a okolie domu je starostlivo udržiavané.

Ak hľadáte priestranný rodinný dom na bývanie, prípadne ako investíciu, nakoľko poloha rodinného domu to umožňuje, neváhajte a dohodnite si obhliadku.

Cena 299 000 €

Obhliadku nehnuteľnosti si môžete dohodnúť na uvedenom tel. čísle, v prípade akýchkoľvek doplňujúcich otázok volajte, alebo píšte SMS na tel. 0918 405 187, prípadne napíšte email: krskodana@byvajtesk.sk, rada Vám nehnuteľnosť osobne predstavím, môžete súčasne využiť naše služby – Hypotekárny úver, Znalecký posudok, Poistenie nehnuteľnosti…. a všetky potrebné dokumenty k prevodu nehnuteľnosti.

Teším sa na stretnutie.

Video obhliadka
Dana Kršková RSc.

konateľ, realitný maklér

Telefón:

Email:
Sledujte nás:

Podobné nehnuteľnosti

Predaj

2024-04-10
Pánsky Háj II, Kanianka
145 000 €

Predaj

3116444_4
Hlavná, Sebedražie
79 000 €
2986950_1
Poruba
146 000 €

Záujem o obhliadku

Dvojgeneračný rodinný dom v kúpeľnom meste Bojnice.